- FX-FILM -

FILM REKLAMOWY CZĘSTOCHOWA

W dzisiejszych czasach film reklamowy odgrywa bardzo ważną rolę w marketingu i jest uważany za najlepszą formę dotarcia do klienta. Za pomocą obrazu i dźwięku tworzymy ciekawe zapadające w pamięć materiały. Wykonujemy spoty reklamowe dla dużych i małych firm. Zapewniamy doradztwo w wykonaniu reżyserii. Posiadamy duże doświadczenie w branży reklamowej. Działamy na kamerach filmowych z zastosowaniem standardów kinowych.

najnowsze realizacje

FX-FILM

OPINIE
Karina Cyprysiak
Pełen profesjonalizm z ogromną dawką uśmiechu. Idealnie uchwycone najwazniejsze momenty przygotowań, ślubu i wesela będą pamiątką na lata. Super współpraca z młodymi sprawiała, że znikało skrępowanie obiektywem. Polecam!!!
Anna Dratwińska
Nowoczesność oraz profesjonalizm, to mogę powiedzieć o tej firmie. Jestem MEGA zadowolona i ich usług. Szczerze polecam!
Karol Froń
Polecam, film z wesela zrobiony z głową jajem i w sposób profesjonalny + za elastyczność w ustalaniu terminu i realizację oczekiwań.
Malwina Kurlenko
Profesjonalista w każdym calu! Świetne filmy reklamowe! Praca ma sprzęcie najwyższej jakości! Terminowość i jakość gwarantowane! Szczerze polecam!!!

film reklamowy Częstochowa

ZAINTERESOWANY?
POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ

FX-Film Adam Kozak
ul. Wirażowa 102A
42-202 Częstochowa

FX-Film – Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 | Polityka Prywatności
Projekt i wykonanie strony – Kwiatkowski Websites